UFC 3 PC için çıkacak mı ?

UFC 3 PC için çıkacak mı ?

UFC 3 PC için çıkacak mı

Dövüş oyunları hayranlarının bir kısmı oyuna konsollardan ulaştı peki konsolu olmayanlar oyunu pc üzerinden oynayabilecek mi ? UFC 3 PC için çıkacak mı ?

Oyunun kapak yıldızının Conor McGregor olduğunu görüyoruz. Tanıtım videosu haricinde bir de oyunun Champions Edition sürümü duyuruldu. Yapılan açıklamalara göre UFC 3, Real Player Motion teknolojisini içerisinde bulunduruyor. Geliştirici ekip bu teknoloji sayesinde oyuna 5000 civarı yeni animasyon eklemeyi başardı. Ayrıca oyunda bir de Damage System olacak. Bu Damage System sayesinde risk alan oyuncular, o riskin karşılığını da sağlam bir şekilde alabilecekler. Grafikleri nasıl ? Bir önceki oyundan çok daha iyi.

UFC 3 PC için çıkacak mı ?

Malesef bir önceki oyun olan UFC 2 sadece konsollara çıkışını gerçekleştirdiği için pek umut gözükmüyor. Bununla ilgili EA forumlarında oyunculardan yoğun istek olmasına rağmen
Resmi olarak bir açıklama şuan için yok. Oyun şuan sadece konsollarda oynanabilir durumda. Herhangi bir gelişmede sizleri en kısa zamanda bilgilendireceğiz.

Merak edenler için oyunun PS4 Pro Türkçe ilk bakış videosu;

 

 

 

Yorumlar için tıklayın

Yatoku Okurları Ne Dedi ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yukarı