Twitch, Overwatch League izleyicilerine ödül dağıtacak

Twitch, Overwatch League izleyicilerine ödül dağıtacak

Overwatch League izleyicilerine ödül

Twitch, Overwatch League izleyicilerine ödül dağıtacak.  Overwatch League’in ilk sezonunun hemen öncesinde , Blizzard ve Twitch, e-spor liginin canlı yayın hizmetindeki her maçını izleyecek çok yönlü bir anlaşma yaptığını açıkladı.Bu iki şirket, izleme deneyimini daha da geliştirmek ve Twitch’te izleyicilere ikramiyeler sunmak üzere tasarlanmış bir özelliğini açıkladı.

Overwatch League izleyicilerine ödül

Twitch sohbetinde “tezahürat” yapan hayranlar için (tezahürat, gerçek para ile satın alınan animasyonlu sohbet emotörlerini içerir ), maç sırasında nadir karakter kıyafetleri ve özel yeni emotörler gibi oyun içi eşyalar kazanma şansına sahip olacaklar. İzleyicilerin, maçları sadece sonuna kadar izlemesi yeterli , sadece oyun içi lig formalarını almak için kullanılan Overwatch’daki sanal para birimi biçimi olan “lig belirteçleri” kazanma şansına sahip olacaklar . (Ayrıca Battle.net ve Twitch hesaplarınızı bağlamanız gerekecek.) Bu özelliklerin dışında, Twitch ayrıca ” Aşırı Gözlem Liginin en iyisine, oyun içi öğelerin kilidini açan VIP biletini geliştiriyor . – Toch’taki video içeriğini ve daha bir sürü yayınlanacak diğer ikramiyeleri görüntüler. “

Twitch ile Blizzard arasındaki ortaklık, ligin ilk iki sezonunda geçiyor ve ESPN , anlaşmanın yaklaşık 90 milyon dolar değerinde olduğunu bildiriyor . Blizzard’a göre, 10 milyondan fazla kişi , ocak ayındaki açılış haftasında, Overwatch League maçlarını izledi ve bu sürede 280.000 izleyicinin ortalama kitlesi oldu.

Oyunun Hikayesi
Askerler. Bilim insanları. Maceracılar. Farklı olanlar.

Küresel çatışma zamanında savaşlardan dolayı paramparça olmuş bir dünyaya barış getirmek üzere çeşitli kahramanlar bir araya gelerek uluslararası bir özel tim oluşturdu: Overwatch. Bu özel tim çatışmaları bitirdi ve on yıllar boyunca dünyaya barış ortamı sağlayarak keşif, yenilik ve gelişme çağını başlatmış oldu. Ancak yıllar içerisinde Overwatch’un etkisi giderek azaldı ve sonunda da dağıldı. Overwatch artık yok, ama dünyanın hala kahramanlara ihtiyacı var.

Oyundaki Amaç

Oyun altışar kişilik iki takımdan oluşuyor ve takımlarda aynı karakter birden fazla kişi tarafından seçilebiliyor. Bunun yanında oyun sırasında base noktasına giderek kahramanınızı değiştirebilirsiniz, yani takımın ihtiyacına göre tank, destek veya saldırı karakterlerini tercih etmeniz mümkün. Oyundaki haritalar farklı dünya şehirlerinden oluşuyor ve Blizzard bu haritalara ve şu anki mevcut kahramanlara sık sık eklemeler yapacak.

Source :

https://www.theverge.com/2018/2/21/17035566/twitch-overwatch-league-exclusive-items-skins-rewards

Yorumlar için tıklayın

Yatoku Okurları Ne Dedi ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yukarı