The Sims 5 ne zaman çıkıyor ? İnceleyelim

The Sims 5 ne zaman çıkıyor ? İnceleyelim

Sims 5 ne zaman

The Sims 5 ne zaman çıkıyor ? Sims 5 oyunu nasıl olacak ? Bu sorular oyunu sevenlerin kafalarında soru işareti kalmaya devam edeceğe benziyor. Ancak biz bir kaç araştırma yeteneğimizi kullanarak ve tahmin yürüterek The sims 5 oyunu çıktığında bizi ne bekliyor olacak bulmaya çalıştık yazımızın devamında detaylara ulaşabilirsiniz.

Öncelikle hala haberdar olmayanlar için The Sims Nedir ?
Sims , inanılmaz bir temaya sahip ve tüm dünyada popüler ilginç ek özelliklere sahip bir dizi video oyunudur. Oyun EA Maxis tarafından geliştirilir ve daha sonra Electronic Arts tarafından yayınlanır.Bu muhteşem video oyunu tüm dünyada 175 milyondan fazla satış yaparak bir rekor kırdı. “The SIMS” adlı ilk oyun, Şubat 2000’de piyasaya çıktı ve oyuncular tarafından çok beğenildi. Karakterler arasındaki sohbetler kendine has oynayış tarzı ile ek paketleri ile bay bayan her oyuncu tarafından sevildi. Evler, mobilyalar ve diğer ürünleri satın alarak oyun stillerini keşfedebiliyordunuz. Şimdi oyunun hayranları, Sims 5 oyununu heyecanla bekliyorlar.

The Sims 5 Ne Zaman Çıkıyor ? Önceki Oyunların Çıkış Tarihleri Bize Mesaj mı Veriyor ?

Oyun severler ve bazı kitleler oyunun yapımına 2015 – 2016 döneminde başlandığını iletiyorlar ne kadar doğru bilemeyiz.
şimdi önceki oyunlar ne zaman çıkmış ve tahmini olarak The Sims 5 Ne zaman çıkacak birlikte bakalım.

 • The Sims
  Çıkış Tarihi: Şubat 2000
 • The Sims 2
  Çıkış Tarihi: Eylül 2004
 • The Sims 3
  Çıkış Tarihi: Haziran 2009
 • The Sims 4
  Çıkış Tarihi: Eylül 2014
 • The Sims 5
  Çıkış Tarihi: Haziran – Eylül 2019 ?

Listeyi incelediyseniz sizinde gözünüzden kaçmayan bir detay olacaktır. Her oyunun arasında 4 ila 5 yıl fark var yani Maxis ekibi ve EA oyunu 4 yıl ve 5 yılı geçmeyecek şekilde sürekli piyasaya sürmüş.

Basit düşünerek, oyunun çok sevildiğini ve satış rakamlarının bir hayli yüksek olduğunu göze aldığımızda buna ek paketleri de dahil oyunun kesinlikle çıkacağını söyleyebiliriz.

Peki Bizim Tahminimiz Nedir ? The Sims 5 Ne Zaman Çıkacak ?

The Sims 4 oyununun son ek paketine yani The Sims 4 Cats & Dogs DLC sinin çıkış tarihine bakalım 2017 yılının Kasım ayı biz bu paketin çıkmasının oyunun 2019 yılından önce gelmeyeceğini düşünüyoruz. 2019 yılının Haziran – Eylül ayları gibi The Sims 5′ e umarım kavuşuruz.

 

2 Yorum

Yatoku Okurları Ne Dedi ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

 1. Anonim

  - 5 ay önce

  2020 de çıkabilir

  • Anonim

   - 5 ay önce

   hayır 2021 😀


Yukarı