Rahsim Ozan Kütahyalı kovuldu ! Sosyal medyanın tepkisi ne oldu.

Rahsim Ozan Kütahyalı kovuldu ! Sosyal medyanın tepkisi ne oldu.

Rahsim Ozan Kütahyalı kovuldu

Rahsim Ozan Kütahyalı kovuldu. Beyaz TV’deki ‘Derin Futbol’ programında yorumculuk yapan Rasim Ozan Kütahyalı , geçtiğimiz akşam Boşnaklar hakkında söylediği kötü sözlerin ardından kovuldu.

‘Derin Futbol’ moderatörü Ertem Şener, canlı yayında yaptığı açıklamada,

“Dün akşam kimsenin tasvip etmediği, edemeyeceği bir sorun yaşadık. Tabii bu kimsenin kabullenemeyeceği bir durum oldu. Rasim Ozan Kütahyalı da bir hayli üzüldü. Lakin bu bizim için kabullenemez bir durum oldu. Boşnak kardeşlerimizin kalbi çok kırıldı. Onlarla etle tırnak gibiyiz. Bu akşam kanal yönetimimizle aldığımız karar doğrultusunda bugünden itibaren Rasim Ozan Kütahyalı ile yollarımızı ayırma kararı aldık. Rasim Ozan bugünden itibaren bizimle olmayacak. Tüm coğrafyadaki tüm Boşnak kardeşlerimizden özür diliyoruz” dedi.

Rahsim Ozan Kütahyalı kovulduktan sonra twitter dan açıklama yayınladı


Saffet Sancaklı yine Twitter dan Rahsim Ozan Kütahyalıyı ilgilendiren bir tweet yayınladı.

Rahsim Ozan Kütahyalı kovuldu peki ama Rahsim Ozan Kütahyalı Kimdir ?

Eski Taraf gazetesi yazarıdır. Şimdi ise Takvim ve Sabah gazetesinin Pazar ekinde köşe yazarlığı yapmaktadır. Kanaltürk’te yayınlanan Ters Cephe’de yorumculuk yapmıştır. Beyaz TV’de yayınlanan Dinamit, Beyaz Futbol ve Derin Futbol programlarında yorumcudur(Yani yorumcuydu). Taraf gazetesindeki köşe yazarlığından önce Sinan Çetin’in firması Plato Film’de metin yazarlığı ve kast direktörlüğü yaptı. Aralık 2008’den itibaren Kanal T’de ana haberleri yorumladı. Aynı kanalda Sabah gazetesi yazarı Mahmut Övür ile birlikte Politik Performans programını sundu. Nisan 2009 içinde Kanal T’den ayrıldı ve yayın danışmanı olarak CNN Türk’e geçti. Bir süre Reha Muhtar ile Çok Farklı programının danışmanlığını yürüttü. Aralık 2009’dan itibaren Ters Cephe programında yorumculuk yapmaya başladı. Beyaz TV’de Beyaz Futbol programında yorumculuk yapmaktadır.

Rahsim ozan Kütahyalının daha önce bir tv programında ki konuşması.

Twitter’dan Gelen Tepkiler

Yorumlar için tıklayın

Yatoku Okurları Ne Dedi ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yukarı