PUBG erken erişim bitiyor . Oyun 1.0 Versiyonu ile yoluna devam edecek.

PUBG erken erişim bitiyor . Oyun 1.0 Versiyonu ile yoluna devam edecek.

PUBG erken erişim bitiyor

Pubg erken erişim bitiyor. Pubg uzun zamandır erken erişim olarak yoluna devam ediyor. Aralık sonunda oyun 1.0 versiyonunu alarak erken erişimden çıkıyor.
Tabiki bu haber olumlu, nedeni ise oyunda gelmesi beklenen yenilikler ve düzenlemeler oyun erken erişimden çıktığında geleceği ileri sürüldüğü için, tüm oyuncuların pubgnin erken erişimden çıkmasını dört gözle beklediği kesin.

PUBG erken erişim bitiyor. Oyun 1.0 Tam sürüme yükseliyor.

Büyük güncelleme için aralığın sonunu gösteren yapımcılar bizleri heyecanlandırdı. PlayerUnknown’s Battlegrounds 1.0 eğer size anlamsız geliyorsa açıklayalım; Bir erken erişim oyunu olduğu için, 1.0 versiyonu oyunun tam sürümü anlamına geliyor. Üstelik zincirlerini bu çıkış tarihi ile kıracak olan yapım, ardı ardına yenilikleri de bizlerle buluşturacak.

Beklenen yenilikler neler ?

  1. Çöl Haritası
  2. Optimizasyon (Heralde hiç bir şey olmasın şu optimizasyonu halletsinler dediğinizi duyar gibi olduk)
  3. Yeni araçlar (Bisiklet,Motor,Araba)
  4. Arayüz düzenlemesi
  5. Anti hile sistemi

Optimizasyon çok önemli çünkü oyunda büyük bir fps düşmeleri problemi yaşanıyor. Son nesil donanımlara sahip bilgisayar dahi arada oyunu akıcı çalıştırmakta zorluk çekiyor. Hal böyle olunca özellikle Türkiye gibi ülkelerde internet problemi de işe dahil olunca oyuncular iyice bunalıyor.

Anti hile sistemi optimizasyondan sonra en önemli güncelleme sanıyoruz. Özellikle son zamanlarda oyunda hile kullanan sayısı oldukça artmış durumda umarız oyun CS:GO gibi hile konusunda bunaltıcı duruma gelmez. Unutmayalım ki CS:GO‘nun düşüşte olmasının sebebi bize göre tamamen hile kullanan sayısının aşırı olması.

PUBG XBOX için 12 Aralıkta geliyor.

Oyunun Xbox One versiyonu da tıplı PC gibi eş zamanlı olarak geliştiriliyor olsa da, farklı yol haritalarına sahip olacak. Bluehole iki versiyonu ayrı olarak görmüyor ama Xbox tarafında içeriklerin her zaman biraz gecikmeli geleceğini de ekliyorlar.

1 Yorum

Yatoku Okurları Ne Dedi ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Anonim

    - 9 ay önce

    Bitsin artık gerçekten bunaltıcı şeyler olmaya başladı oyunda..


Yukarı