Nusret, dünya çapında şöhret olmak için servet mi harcadı ?

Nusret, dünya çapında şöhret olmak için servet mi harcadı ?

nusret

Ünlü et restoran zincirinin sahibi Nusret Gökçe’nin, ilginç tuzlama hareketiyle gelen şöhretini dünya çapında bir reklam çalışmasına dönüştürmek için 2 milyon dolar harcadığı ileri sürülüyor.

Tuzlama (saltbae) hareketiyle fenomen olan Nusret’in tuz dökme hareketinin dünya kamuoyunda gündeme gelmesi için ABD’li bir ajansla anlaştığı öğrenildi. İlginç tuzlama hareketi sayesinde dünya çapında tanındı. Ancak bu tanınırlığının ardında sadece hareketinin olmadığı, bunun için yüklü miktarda Reklam harcaması yaptığı ortaya çıktı.

Nusret

Uçankuş‘un haberine göre dünyaca ünlü isimlere bile tuzlama hareketini yaptıran Nusret‘in reklam çalışmaları için 2 milyon dolar harcadığı, bu yüzden de iş ortaklarının tepkisini çektiği söyleniyor.
Şirket içinde bu reklam çalışmasının markaya zarar verildiği konuşulsa da bildiğinden vazgeçmiyor. Ünlü kasap, oyuncu Leonardo DiCaprio‘nun Dubai’de Restoranına gitmesi ve kendisinin Narcos dizisinde gözükmesi için ciddi ödemeler yaptı. Yine tuzlama hareketi yapan İtalyan oyuncu Marco Borriello, ünlü şarkıcı Bruno Mars, Golden State Warriors, Galatasaraylı Lukas Podolski, Bayer Leverkusen’de oynayan mili oyuncular Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak, Arsenal’de forma giyen Welbeck, Lyon takımında oynayan Doria ve daha birçok kişi de hareketi yapma karşılığında Nusret’ten ücret aldığı söyleniyor.

 

Kaynak

Yorumlar için tıklayın

Yatoku Okurları Ne Dedi ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yukarı