Lucifer Dizisi Neden İptal Edildi ?

lucifer dizisi neden iptal

Hala gündem de olan Lucifer dizisi neden iptal edildi hala merak konusu, söylenenlere göre dizi son bölümlerde bayağı bir reyting düşmesi yaşamış ve FOX toplu bir katliam yapmış.

Lucifer dizisi neden iptal edildi ?

Bunu kabullenemeyen dizi takipçileri dünyanın gündemine oturmuş bir Hashtag akımı başlattılar. ancak bu akım pek de işe yaramamış ki FOX diziyi iptal etmekte kararlı.

https://twitter.com/hashtag/savelucifer

lucifer dizisi neden iptal

Dizi Hakkında

Lucifer, Tom Kapinos tarafından üretilen Amerikan fantastik polisiye komedi-drama dizisidir. 25 Ocak 2016’da Fox’da yayınlanmaya başlamıştır. Neil Gaiman,Sam Kieth ve Mike Dringenberg tarafından yaratılan The Sandman çizgi roman serisinden esinlenilen dizinin senaryosunu Mike Carey yazmaktadır. 2016’nın Nisan ayında Fox ikinci sezon için sözleşme yenilemiştir. 29 Mayıs 2017’de biten ikinci sezonun ardından yılbaşından hemen sonra 2 Ocak 2017’de üçüncü sezonuyla yayın hayatına devam etmiştir. 11 Mayıs 2018’de dizinin iptal edildiği ve 4 sezonun olmayacağı açıklanmıştır.

Dizinin Konusu

Cehennemin Efendisi olmaktan bıkan Lucifer (Şeytan), Los Angeles’ın ihtişamlı ve ışıltılı deliliği uğruna hakimiyetini sürdüğü cehennemi terk edip, bu şehirde Lux adında bir mekan açıp artık fani bir yaşam sürmek ister. Fakat kardeşi(melek) ve babası(tanrı) onu rahat bırakmaz. Yardımcısı Maze ile beraber geldiği Dünya’da tanıştığı Dedektif Chloe Decker ile birlikte çalışarak suçluları yakalar ve bir yandan kendi ailevi problemleri ile uğraşır.

Yorumlar için tıklayın

Yatoku Okurları Ne Dedi ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yukarı