Hanedan (Dynasty) 2.Sezon Ne Zaman ? Dynasty 2.Sezon Onayı Aldı.

Hanedan Dizisi Baş rol oyuncularının bulunduğu resim

Hanedan yani yabancı ismiyle Dynasty 2. sezon onayını aldı. 12 Ekim 2018 Cuma günü 2.Sezonun Galası yapılacak. Sevilen dizi 2. sezon ile müthiş bir geri dönüş yapacak.

Hanedan Dizisi Baş rol oyuncularının bulunduğu resim

Çok sevilen 1980’ler serisi, 2017’de yeni ve modern bir seyirci kitlesi için yenilenmişti

CW başkanı Mark Pedowitz yaptığı açıklamada, “CW, önümüzdeki sezon pazar gününden Cuma gününe kadar altı geceye genişlerken, 2018-19 için büyük bir geri dönüş serisine sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Hayran olduğumuz diziyi yaratan inanılmaz yetenekli oyuncular, prodüktörler ve yazarlarla çalışmaya devam edeceğimiz için özellikle mutluyum. ” Dedi.

Para ve güç saçan aileleri her daim izlemeyi seviyorsanız, bu yüzden bu eski dizinin 2017 modelini de kaçırmamalısınız. Atlanta kökenli enerji devi bir aileyi anlatıyor. Hatta dizideki aile Koch Brothers kadar güçlü. Rakip ailenin zenci ve teknoloji devi oğulları falan var. Büyük oğlan yine gay ama kimseden bir şey saklamıyor ve yenilenebilir enerji destekçisi.

Hanedan (Dynasty) 2.Sezon Ne Zaman ? Yayın Tarihi

12 Ekim 2018 Cuma günü 2.Sezonun Galası yapılacak. Ekim ayın da dizi bizlerle buluşuyor.

Hanedan (Dynasty) Hakkında

Karizmatik ve kurnaz Fallon Carrington, babasının küresel enerji şirketinde çalışmayı düşünmektedir. Babası Blake Carrigton, Fallon ve kardeşi Steven’i Atlanta’ya çağırır. Fallon, aile bireylerinin buluştuğu bu toplantının kendi terfisi ile ilgili değil de yeni üvey anneleri Cristal ile tanıştırılması ile alakalı olduğunu öğrenince şok olur. Cristal da Fallon gibi kurnaz ve neredeyse onun kadar gençtir. Fallon, Cristal’ın sıradan bir para avcısı değil; hırslı, prensip sahibi ve Carrington Atlantic’de reklamcılık konusunda çok bilgili olduğunu, babasını da gerçekten sevdiğini kısa sürede fark edecektir.

Yorumlar için tıklayın

Yatoku Okurları Ne Dedi ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yukarı