Game of Thrones Final Sezonu Ne Zaman ?

Game of Thrones Final Sezonu Ne Zaman ?

Game of Thrones Final Sezonu Ne zaman

Merakla beklenen Game of Thrones 8. Sezon başlangıç tarihi en sonunda belli oldu. Game of Thrones Final Sezonu Ne zaman ?
HBO’nun açıklaması ile Game of Thrones 8. sezon yani final sezonu ne zaman başlayacağını duyurdu. HBO’dan yapılan açıklamaya göre Game of Thrones’un 8. sezon ilk bölümü 2018’de değil, beklendiği gibi 2019’da yayınlanacak. Dizinin hayranları Game of Thrones final sezonunu izlemek için bır yıl daha bekleyecek.

Game of Thrones Final Sezonu Ne zaman ?

Yayıncı HBO’dan yapılan resmi açıklamaya göre Game of Thrones 8. sezon 1. bölümün yayınlanma tarihi 2019. 8. sezon’da 6 bölüm olacağının altı çizilirken, David Benioff & D.B. Weiss, David Nutter ve Miguel Sapochnik sezon boyunca yönetmen koltuğunda oturacak. Sezonun senaristleri ise David Benioff & D.B. Weiss, Bryan Cogman ve Dave Hill.

Dizinin oyuncularından Maisie Williams tarafından yapılan açıklamaya göre dizinin 8.sezonu Nisan 2019’da yayına girecek.

Maisie yaptığı açıklamada; “Aralık ayında çekimlerimizi bitirdik. İlk bölüm, Nisan 2019’da yayınlanacak. 8.Sezonun her anlamıyla hazırlanması 4 ayı bulacak. Özellikle montaj işlemi, oldukça meşakkatli. Acele etmenizi istemeyiz. Bu son sezonun yeteneklerimizi ve yapabileceklerimizi gösterdiğimiz bir sezon olmasını istiyoruz. ” ifadelerini kullandı.

Görünüşe göre 8. sezon, önceki sezonlara bakış çok daha heyecanlı geçecek.
Aynı zamanda dizinin 8. sezonunun önceki sezonlara bakış daha az bölüme sahip olacağını da belirtelim. 6 bölüme sahip olacak 8. sezonda her bölümün ortalama 80 dakika veya daha fazla sürmesi bekleniyor.

Yorumlar için tıklayın

Yatoku Okurları Ne Dedi ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yukarı