Fortnite Battle Royale Mobil Cihazlara geliyor, Sadece iOS için

Fortnite Battle Royale Mobil Cihazlara geliyor, Sadece iOS için

Fortnite Battle Royale Mobil

Fortnite Battle Royale mobil cihazlara geçeceğini ilan ettikten birkaç gün sonra , geliştirici Epic Games, iOS’taki davet etkinliği için kayıt açtı. Geliştirici, etkinliğin ne zaman başlayacağını tam olarak söylemedi, ancak iPhone veya iPad’inizde başkalarından önce oynama şansına sahip olmak istiyorsanız hemen buradan kaydolabilirsiniz .

Kayıt sayfasına gittiğinizde, Şuan Fortnite oynuyor olmanız istenir . İlgili Sayfadan platformunuzu seçin, Epic Games hesabınıza giriş yapın ve oynamak için hazırsınız. Hesabınız yok ise, sadece bir dakikada bir hesap oluşturmanız gerekir. Kaydolduktan (veya giriş yaptığınızda), gelen kutunuzda bir onay e-postası alacaksınız.

Fornite Battle Royale Mobil Telefonlarda Nasıl Olacak ?

Mobil sürüm aynı haritaya sahip olacak, aynı içerik ve haftalık güncellemelerin tümü mobil uygulamaya da uygulanacak. Artı, PS4, PC, Mac ve Android arasında çapraz oyun ve çapraz ilerlemeyi destekleyecek.

Fornite Battle Royale Hangi Mobil Telefonlarda Desteklenecek ?

Son olarak, davet etkinliğine kaydolmadan önce cihaz gereksinimlerini hatırlayalım: iPhone 6S / SE, iPad Mini 4, iPad Pro, iPad Air 2, iPad 2017 cihazları veya daha sonrası artı bir internet bağlantısı ve en az iOS 11 gekiyor.

Yorumlar için tıklayın

Yatoku Okurları Ne Dedi ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yukarı