Fi Dizisi 2. Sezon Ne Zaman ? Açıklandı.

Fi Dizisi 2. Sezon Ne Zaman ? Açıklandı.

Fi Dizisi 2. Sezon

Fi Dizisi 2.sezon Ne Zaman ? Bu soruyu dizinin başarısından ötürü soran çok oluyordur diye düşünüyoruz. Nihayet açıklandı.

Puhu TV’nin resmi Youtube kanalında esprili bir video ile açıklanan yayın tarihi, aynı zamanda diziyle ilgili ilginç göndermelerde de bulunuyor diyebiliriz.

Oyuncular
Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi
Konu
Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen.. Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır.
Çok satan Fi | Çi – Pi üçlemesinin ilk kitabından Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi Fi.

Fi Dizisi 2.Sezon

Fi Dizisi 2. Sezon Ne Zaman ?

9 Kasım 2017 ‘de Puhu TV üzerinden izleyebileceğiniz Fi dizisinin ikinci sezonuyla birlikte, aslında Azra Kohen’in Fi-Çi-Pi kitap serisinin ikinci kitabı olan “Çi” isimli kitabın bir uyarlaması niteliğini de taşıyacak. Yine de izleyicilerinin, ilk sezondan sonra diziden beklentisi oldukça büyük olacak gibi.

Yorumlar için tıklayın

Yatoku Okurları Ne Dedi ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yukarı