Fi Çi 2.Sezon 1.Bölüm İnternete düştü.

Fi Çi 2.Sezon 1.Bölüm İnternete düştü.

Fi Çi 2.sezon 1.Bölüm internete torrent üzerinden direkt düştü. Puhu tv bu durumdan pek memnun olmayacak gibi. İnternette biraz ararsanız direkt torrent linklerine ulaşabiliyorsunuz.

Türkiye’de büyük bir izleyici kitlesine kısa zaman içerisinde sahip olan İnternet dizisi olan Fi’nin 2. sezonu başladı. Fİ Çİ olarak karşımıza çıkan 2.sezon da dizi yine herkesi ekran başına bağlayacak gibi duruyor.

Bölüm Özeti

Kaleyi fethetmekten daha zor olan kaleyi muhafaza etmektir. Duru’yu elde ederek isteğine ulaşan Can Manay için gerçek sınav şimdi başlıyor. Macera kaldığı yerden devam ediyor!
İçerik Hakkında

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen.. Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Çok satan Fi – Çi – Pi üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi Fi.

1 Yorum

Yatoku Okurları Ne Dedi ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Anonim

    - 9 ay önce

    Gerçekten müthiş haber hocam biraz geç kalmadınız mı bu haber için


Yukarı