Dünyanın 5 En Pahalı Kozmetik Ürünü

Dünyanın 5 En Pahalı Kozmetik Ürünü

Dünyanın 5 adet En Pahalı Kozmetik Ürünü listemizi hazırladık. Her kadın makyaj malzemelerine, kozmetik ürünlerine bayılır ancak bu ürünlerin fiyatları dudak uçuklatacak cinsten

İşte Dünyanın 5 En Pahalı Kozmetik Ürünü

1. LA PRAIRIE

Paul Niehans’ın 1978 yılında oluşturmuş İsviçre’ye ait olan La prairie markası hala beğenilerek kullanılıyor. Hollywood yıldızlarının da vazgeçilmez kozmetik ürünü olduğunu da bir çoğumuz görüyoruz. Çok iyi bir krem olduğu söz konusu fakat fiyatı dudak uçuklatıyor. Günümüzde, La prairie markasına ait olan en yüksek fiyatlı ürünlerinden biri ise Platinum Rare Cellular Night nemlendirici kremi.

Fiyatı 5,654.00 TL.

2. Parfum N°1 Passant Guardant – Clive Christian

Parfümün kokusu değil, şişesi pahalı ! Kristal ve 24 ayar altın kaplamalı olan bu parfüm şişesi dünyanın en pahalı 1 numaralı parfümü olarak ilan edilmiştir.

Fiyatı 987.131,00 TL.

3. Lipstick Kiss Kiss Or & Diamants – Guerlain

Hepimiz bu markayı uzaktan yakından tanıyoruz, fakat bu görmüş olduğunuz rujun ambalajı 18 ayar altın kaplama, üstelik tam tamına 199 elmasla kaplanmış. Şunu’da unutmayalım ki bu bir özel tasarımdır ve fiyatı ise dudak uçuklatıyor.

Fiyatı 243.936,00 TL.

4. Crème Régénération Intense – Crème de la Mer

Bu ürün tartışılmaz en çok satılanlar arasında. Sevileni sevilmeyeninden çok daha fazla. Çoğu kişiye göre fiyatını hakediyor.

Fiyatı 8.830,00 TL.

5. Cure Orchidée Impériale – Guerlain

Bu anti-age kürü 28 gün devamlı kullanılması gerekiyor. İddia’ya göre cildinize ışıltı veriyor ve kırışıklıklarınızı yumuşatıyor muş. Fakat çoğu kullanıcı fiyatının yinede fazla olduğunu söylüyor.

Fiyatı. 5.963,00 TL

Yorumlar için tıklayın

Yatoku Okurları Ne Dedi ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yukarı