Canan Karatay ve İlber Ortaylı Yıllık Ne kadar Kazanıyor ? Şaşırabilirsiniz!

Canan Karatay ve İlber Ortaylı Yıllık Ne kadar Kazanıyor ? Şaşırabilirsiniz!

Canan Karatay ve İlber Ortaylı

Canan Karatay ve İlber Ortaylı Sizce Yıllık ne kadar kazanıyordur ? Dünyaca ünlü iş hayatı dergisi bu yılın en çok kazanan yazarlarını açıkladı. En çok kazanan Türk yazarlar listesinde Prof. Dr. İlber Ortaylı ve Kardiyolog Canan Karatay var.

Türkiye’deki en ünlü Osmanlı tarihçilerinden biri olan Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın 2016 kazancı 756 bin TL olarak açıklandı. Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın kitapları en çok satanlar listelerinde sürekli ilk sıralarda yer alıyor. Tarihi yediden yetmişe, herkese sevdiren İlber Ortaylı’nın 240 bin adet basılan kitaplarının cirosu: 5.040.000 TL.

Çok kazanan yazarlar listesinde Türkiye’nin sempatik Kardiyolog Doktoru Profesör Canan Karatay da yer aldı. ‘Ekmek yemeyin, yumurta yiyin, zeytinyağı anne sütü ile aynıdır gibi tavsiyeleri ile adeta sağlıklı beslenme alanındaki tabuları yıkan Canan Efendigil Karatay’ın 2016 yılı içindeki kazancı 334 Bin TL.

Kendine özgü üslubu ile ve açık sözlülüğü ile ekranda fenomen haline gelen Kalp ve İç Hastalıkları Profesörü Canan Karatay 74 yaşında. Ünlü profesörün 126 Bin baskı adediyle özellikle kadınların yoğun ilgi gösterdiği kitaplarının cirosu: 2.225.000 TL.

Yorumlar için tıklayın

Yatoku Okurları Ne Dedi ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yukarı