Bir Atari Efsanesi NBA Jam Gerimi Dönüyor

Bir Atari Efsanesi NBA Jam Gerimi Dönüyor

Atari efsanesi NBA Jam

90’ların atari efsanesi NBA Jam, 25 yıl aradan sonra geri dönüyor. Oyunun spikeri, ESPN ile yaptığı röportajda geri dönüş sinyallerini verdi.

90’lı yıllarda atarilerin vazgeçilmez basketbol oyunu serisi NBA Jam, yakın zamanda geri dönüşünü gerçekleştirecek gibi gözüküyor. Oyunun spikeri, ESPN ile yaptığı bir röportajda, proje hakkında bazı sinyaller verdi. Oyunun özgün spikeri Tim Kitzrow’a göre Microsoft, oyunu geri kazandırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Yine de spiker Tim Kitzrow, oyun hakkında bazı sinyaller verse de detaylarla ilgili olarak net bir açıklama yapmadı.

Kitzrow röportajında, “Projemiz hakkında ayrıntıları paylaşamam ancak 25 yıldır bu proje hakkında adımlarımız vardı. Umarım orjinaline yakışır bir geri dönüş hazırlayabiliriz.” dedi. Ancak akıllarda kafa karıştırıcı detaylar kaldı. Oyunun haklarına Microsoft sahip değil ve oyunu 2010 yılında EA Games, kendi yenilikleriyle ortaya koymuştu. Yani EA Games, oyun haklarını Microsoft’a satacak veya iki şirket ortak çalışma yapacaklar.

Atari efsanesi NBA Jam

Aslında Atari efsanesi NBA Jam şuanda Play Store’da ve AppStore’da indirilebilir durumda

Android için Buradan indirebilirsiniz.

IOS için Buradan indirebilirsiniz.

Ancak oyun ücretsiz değil. Umarız yakın zamanda PC, PS4, XBOX platformları içinde oyun karşımızda olur.

Yorumlar için tıklayın

Yatoku Okurları Ne Dedi ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yukarı