Apple Park çatısına drone düştü. Başka bir drone görüntüledi.

Apple Park çatısına drone düştü. Başka bir drone görüntüledi.

Yapımı yıllar başlayan , California’daki yeni merkez olan Apple Park, ilerlemesini ayrıntılarıyla anlatan sayısız video kopyalarının konusu oldu . Fakat hafta sonu boyunca her şey ters gitti.

Pazar günü aylık Apple Park inşaat videolarını yayınlayan belgeselci Matthew Roberts, şirketin halka biçimli ofis binasına çarpan bir drone aracının videosunu yayınladı . Roberts’a göre, drone’ un sahibi, onu bulmada yardım istediği başka bir belgeselciydi . Roberts, “yardım etmekten mutluluk duyuyordu,” drone’unu çalıştırdı ve indirilen aracı dairesel yapının güneş çatısı üzerinde “bozulmadan” buldu. Videoyu detaylı izlerseniz hem apple parkı detaylı tepeden görebilirsiniz hemde düşen dronu güneş panelleri üzerinde görebilirsiniz.

Apple Park yani Yeni kampüs, 2.8 milyon metrekarelik dairesel “halka” bina ile demirlemiş durumda. Geçen yıl açılan merkez, yer altı oditoryumuna, son teknolojiye sahip bir araştırma-geliştirme tesisine ve Apple çalışanlarına yönelik bir fitness merkezine ev sahipliği yapıyor. Birden fazla restoran ve kafe, 12.000’den fazla Apple çalışanın çalıştığı bir alandan oluşuyor.

Yorumlar için tıklayın

Yatoku Okurları Ne Dedi ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yukarı