1993 Yılında New York City Nasıldı ? İçinizi Isıtacak video.

1993 Yılında New York City Nasıldı ? İçinizi Isıtacak video.

1993 Yılında New York City nasıldı diye merak ediyorsanız veya eskiden nasıldı ? Bu video merakınızı giderecek. Ne varmış eskilerde demeyin örneğin kimse cep telefonuna gömülmemiş çünkü yok. Daha sıcak bir ortam mevcut gibi görünüyor.

O yılda bu kadar kaliteli video nasıl çekilebildi peki ?

İlgili videoyu paylaşan kanal kamera ayrıntılarını açıkladı. Görüntüler muhtemelen sony hdc-500 diye bir kamerayla kaydedilmiş. video, orjinalinde d-vhs için değil, 93 yılında japon pazarına sunulan laserdisc hd formatı için hazırlanmış, daha sonra jvc tarafından d-vhs formatının amerika pazarındaki tanıtımı için tekrar kullanılmış.

Ekşi sözlük yazarı “ah minel aski ve halatihi” video için harika bir yorum yapmış.

Bir nesil için 90’ların amerikası mutluluk puzzle’ının önemli bir kısmını oluşturur. bugünlerde, 80’ler ve 90’larda çekilmiş amerikan dizi ve filmlerini izlerken hissedilen duygu yoğunluğu onlar için bu dünyada ellerinde kalmış bir kaç lezzetten biridir. çocukluk insanın anavatanıdır demişler. bu görüntü insanın çocukluk anılarını refere etmesi bakımından, insanı memleketine götürür. sonra büyürsün, renklerin ışığın dalga boyuyla alakalı şeyler olduğunu öğrenirsin, büyü bozulur.

Yorumlar için tıklayın

Yatoku Okurları Ne Dedi ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yukarı