13 Reasons Why 3.Sezon: Yayın tarihi, spoiler ve bilmeniz gereken her şey

13 Reasons Why

Anlatmak için çok daha fazla hikaye var diyor dizi yapımcıları 13 Reasons Why 3.sezon ile devam edecek çoğu insan tarafından sevilen dizi sevenlerini yalnız bırakmıyor.

13 Reasons Why

Dizinin 3. Sezonu onaylandı. Brian Yorkey Şöyle bir açıklama yaptı.

“Her zaman anlatacak daha fazla hikaye olduğunu düşünüyorum, ancak bunun izleyicilere ve tepkilerine bağlı olduğunu ve hikayenin anlatılmasının önemli olup olmadığını bunu baz alarak düşünüyorum” diye açıkladı.

“Zorunlu olarak yapmıyorum. Başka biri bunu yapabilir, ama bunu yapmak benim işim değil.

13 Reasons Why 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Sezon 1, 31 Mart 2017 tarihin de karşımıza çıktı. Ardından ikinci sezon, Netflix tarafından resmi olarak teyit edildikten 12 ay sonra, 18 Mayıs 2018’de geldi.

Üçüncü sezonun açıklanması ise bir teaser videosu ile yapıldı, belirli bir tarih olmaksızın 2019 yılında geleceğini doğrulandı. Bu nedenle, Mayıs 2019 en erken çıkış tarihi, belki de Haziran veya Temmuz aylarına sarkabilir ancak biraz zaman sonra tam tarih açıklanır diye düşünüyoruz.

13 Reasons Why 3.Sezon Oyuncuları: Kim geri dönecek?

Dylan Minnette (Clay Jensen), Christian Navarro (Tony Padilla), Brandon Flynn (Justin Foley), Justin Prentice (Bryce Walker) ve Alisha Boe (Jessica Davis) gibi herkes gibi bizde  ana oyuncuların geri döneceğini düşünüyoruz ancak kesin bir bilgi mevcut değil.

2018’in En iyi Netflix Dizileri Listemize Göz Atmayı Unutmayın.

13 Reasons Why Hakkında

Jay Asher’ın aynı adlı kitabından uyarlanan 13 Reasons Why, lise çağındaki bir gencin, bir gün okuldan eve döndüğünde odasında bulduğu gizemli bir kutudan çıkan kaseti dinlemesi üzerine yaşananları anlatıyor. Clay, kasette iki hafta önce intihar eden hoşlandığı kızın sesini duyunca, kayda kulak kesilir. Hannah ise kayıtta, hayatına son verme kararını almasının 13 sebebini anlatıyordur.

 

Yorumlar için tıklayın

Yatoku Okurları Ne Dedi ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yukarı